укр  
  рус  
   США
Робота для
фахівців/різноробочих
Бiзнес/туризм
Освіта/практика
Візи/консультації
   КАНАДА
Робота в сім'ях
Робота в Саскачевані
Імміграція
Жити, працювати, навчатися в Торонто
Жити, працювати, навчатися у Ванкувері
   ПОЛЬША
Робота для
фахівців/різноробочих
   
Кредитні програми
Вакансії в Чехії
Вакансії у Польщі
Вакансії у США
Вакансії в Канаді
 
ААМЕРИКА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО З «DELAVORE CO»тз
 

Delavore Сo
спільно з партнерами
пропонує і допомагає:

Бізнесменам

Наладити бізнес контакти в США, знайти партнерів в певній сфері яка цікавить а також провести переговори, спланувати маршрут ділових зустрічей, оформити всю необхідну документацію для виїзду і оформлення бізнес візи В1 терміном від 6 місяців до 5 років.


Бажаючим відкрити свою справу на территорії США

Спільно з нашими американськими партнерами ми оформимо всю необхідну документацію для реєстрації корпорації або відкриття філіалів фірми в США і оформимо документи для отримання вїзної візи L1. Дана категорія візи дає право виїзду всій сімї з подальшим отриманням Green Card.Бажаючим подивитися
визначні місця США

Спільно з українським культурним центром в Вашингтоні у нас розроблені незабутні програми для молодят і бажаючих подивитися визначні місця Вашингтона, Нью Йорка Річмонда та інших міст, відвідати меморіали, памятники, музеї, історичні місця і розважальні комплекси.
Ми допоможемо підготувати документи для отримання вїзної візи типу B2 яка відкривається терміном від 6 місяців до 5 років.


Бажаючим купити
в США нерухомість

Наша компанія надасть вам інформацію про купівлю нерухомості, про цінову політику в різних штатах на нерухоме майно, а також підготовить документацію і допоможе здійснити всі необхідні дії для придбання вибраного вами будинку чи квартири.

Якщо ви бажаєте мати гарантії законного вїзду, легального перебування і вирішення ваших проблем на территорії США, звертайтесь до професіоналів!

При підборі програми виїзду в США кваліфіковані юристи нашої компанії проведуть оцінку ваших данних і документів і врахують ваші цілі в США, а також приймуть до відома особисті побажання кандидата.

 

Американські адвокати допоможуть вам в самі короткі терміни без бюрократичних затримок оформити і підготовити належним чином всі необхідні документи для незабутнього перебування в США.

Девіз нашої компанії - прагнути до досконалості в усьому, починаючи з високої професійної майстерності всіх співробітників і закінчуючи людським відношенням один до одного.

Ми завжди раді Вам допомогти!

ПОСЛУГИ КОМПАНII
 
 
 

Відгуки
наших клієнтів про отримання візи і работи за кордоном*. Ймовірно, Ви зустріните серед них своїх знайомих?.
читати відгуки
ВIДЕО
 
ПРО НАС ПИШУТЬ
 

 
"Про нас пишуть..."
Щоб ознайомитись зi статтями докладнiше, тиснiть сюди
 
         
  ©«DELAVORE CO» 2010тз,
разработка сайтов студия «Biзерунок»