ТОП найкращих настільних ігор українською мовою: що і де купити?

ТОП найкращих настільних ігор українською мовою: що і де купити?

Зараз публікуються тисячі нових настільних ігор, які знайдуть шанувальників в середовищі різних вікових категорій. Серед настільних розваг українською мовою пропонується обрати кілька варіантів, які допоможуть гарно провести час в колі друзів. 

Настільні ігри підійдуть для забав на перерві з однокласниками, на вечірці або просто при проведенні часу з рідними. На спеціалізованих сайтах надається широкий асортимент на будь-який смак. 

Настільні ігри для дітей та підлітків

Настільна гра Momiji для молоді та дітей віком від восьми років направлена на розвиток логічного мислення. Тут варто досягти цілей, збираючи найцінніші осіннє листя з імператорського саду в стародавній Японії.

Momiji починається з вибором шести карт листків й серії з трьох ландшафтів, які об’єднуються в унікальну панораму:

  • картки з листям бувають різних типів, в залежності від числа учасників, які мають одночасно бути залучені в перегонах; 

  • стартує гра із вибору чотирьох випадкових карток у центральній ігровій зоні;

  • картки відсортованих за певним типом. 

В Momiji можуть грати одночасно до чотирьох людей. 

Настільна гра «Ілюстрації» підійде для підлітків віком від 14 років. Одночасно в ній беруть участь від 5 до 14 гравців. Час проходження ігрового кола – до однієї години. В процесі потрібно показати зображення, яке вказано на картці, за допомогою різноманітних предметів. Таке заняття розвиває моторику рук, логіку, фантазію та вміння мислити нестандартно. Дана гра вчить працювати в команді та розуміти один одного. 

Ігри для підлітків та молоді

Гра «Правда чи діло» підходить для активного відпочинку в компанії друзів або однокласників. Варто вибрати картку з питанням, на яке слід або відповісти, або виконати завдання, що потребує оригінального підходу. Ця забава стане у нагоді тим, хто хоче знайти спільну мову з товаришами та чудово привести час. 

Оновленим варіантом для любителів детективного жанру є цікава настільна гра Mafia. Витягуючи картки з персонажами, учасники матимуть змогу передбачити події, які відбулися протягом дня. Окрім логічного мислення та спостережливості, гравцям необхідний ще й елемент удачі. Адже ніхто не знає, ким доведеться бути у грі. «Мафія» підійде молоді віком від 14 років, що хоче розважитися в колективі однолітків. Крім того, слід відзначити яскравий дизайн фішок та карток. 

Щоб створити дружню атмосферу без телефонів та соціальних мереж, в обов’язковому порядку рекомендується «Гарна спроба». Виклики, які пропонують учасникам розробники завдань, стануть не тільки спробою повеселитися з друзями, а й допоможуть проявити себе з найкращої сторони. Гра розвиває вміння швидко та знаходити нестандартні рішення для виходу з непередбачуваних ситуацій з гумором. 

Джерело https://topnastolka.com.ua/nastilina-gra-dlya-pidlitkiv/